Fakker Spark

MASTERS OF ROCK 2021


vyprodáno

MASTERS OF ROCK 2021

Lístky s datem 2020 platí i na rok 2021.

 

Oficiální vyjádření k přesunu akce:

 

Přátelé, kamarádi,
 
jak jsme vás již připravovali v předešlých zprávách, tak nastal čas, kdy oficiálně přesouváme 18. ročník festivalu MASTERS OF ROCK na rok 2021. Vlivem coronavirové pandemie a následných vládních omezení, nařízení a s ohledem i na vaše zdraví, zkrátka „Masters“ letos proběhnout nemůže. To jsme již všichni nějakou dobu tušili, a tak jsme čas vyplnili prací s kapelami na přesunutí festivalu na příští rok. A v tomto ohledu pro vás máme skvělou zprávu!
 
Sestava potvrzených kapel 18. ročníku MASTERS OF ROCK se i po jeho přesunutí téměř nezmění!
Již v této chvíli máme potvrzení od cca 90 % účinkujících!
 
Festival MASTERS OF ROCK se uskuteční od 8. do 11. července 2021 v důvěrně známém areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích ????.
 
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín!
 
Svoji účast na přesunutém ročníku „Masters“ již opětovně potvrdily tyto kapely:
JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, AMON AMARTH, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, LORDI, LACUNA COIL, BEAST IN BLACK, ALESTORM, OOMPH!, GOTTHARD, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, HIGH ON FIRE, VISIONS OF ATLANTIS s českým symfonickým orchestrem Praha, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.
 
Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme ve Vizovicích na největším svátku metalové muziky ve střední Evropě!
 
Víme, že stejně jako pro nás, tak i pro spoustu z vás je teď velmi složitá a nelehká doba, a tak se držte a buďte zdrávi! Ať si ten „Masters“ za rok pořádně užijeme!
 
Mějte se krásně.
Za agenturu Pragokoncert vás zdraví Jirka Daron
 
Festivalové vstupenky i nadále můžete objednávat zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2021-MASTERS-OF-ROCK a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

 

Původní text:

Už XVIII. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 9. do neděle 12. července 2020 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek
ve Vizovicích.

Anglická heavy-metalová legenda JUDAS PRIEST, finská symfometalová veličina NIGHTWISH, švédská vikingská jednotka AMON AMARTH, ANTHRAX, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, ACE FREHLEY, BEAST IN BLACK, ALESTORM, OOMPH!, AMORPHIS, GOTTHARD, ORDEN OGAN, KATAKLYSM, SEPTICFLESH, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, HIGH ON FIRE, VISIONS OF ATLANTIS, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER, FORREST JUMP, a další…

 

 © 2020 SMILE Music s.r.o.