Fakker Spark


Proč se stát předplatitelem?

1/ Vyjde Vás to mnohem levněji!
2/ Neplatíte poštovné
3/ Časopis obdržíte přímo do Vaší schránky minimálně o den dříve, než je v prodeji na stáncích!
4/ Elektronická verze zdarma
5/ Certifikát s osobním věnováním (pokud někoho obdarujete)
6/ Drobné přílohy v podobě CD či jiných malých dárků

Předplatné

Vyberte váš stát


Vyberte, prosím, na jaké období chcete Spark předplatit


Osobní údaje plátce

Příjmení: *
Jméno: *
Adresa (ulice, č. domu): *
PSČ: *
Město: *
Stát: *
E-mail: *
Telefon: *

Způsob platby


Pokud chcete předplatné darovat, vyplňte následující položky

V případě, že si přejete zaslat dárkový certifikát, napište nám níže do formuláře vaše věnování.
Příklad: „Ozzymu věnuje pořádný čtení mamka.“
Na certifikát ho natiskneme a zašleme na vaši emailovou adresu. Pokud nemáte možnost si certifikát vytisknout, pošleme vám ho fyzicky poštou. Počítejte prosím s časem doručení i více než 14 dní. Pokud chcete zaslat certifikát poštou, napište do poznámky – „certifikát poštou, nevadí mi čekat“. Všechny ostatní certifikáty budou automaticky zasílány emailem.
Níže naleznete všechny certifikáty, které nabízíme. Do poznámky uveďte název certifikátu, který chcete vytvořit a my na něj přichystáme věnování. Název certifikátu se objeví po najetí kurzoru myši.
V případě, že certifikát potřebujete urgentně a platbu jste odeslali, je možné použít předlohu i z této stránky. Vlastní vytištění certifikátu ani rychlé doručení certifikátu z naší strany ovšem neznamená, že předplatné je v pořádku uhrazeno a časopis začne chodit. Je to pouze možnost, jak potěšit obdarovaného. V případě, že chcete rychlou informaci, že vaše platba byla přijata a správně napárována, napište email na predplatne@spark-rockmagazine.cz, či zavolejte na číslo +420 267 310 085.

Osobní údaje obdarovaného (kdo bude časopis dostávat)

Příjmení: *
Jméno: *
Adresa (ulice, č. domu): *
PSČ: *
Město: *
Stát: *

Certifikát předplatné Spark Velikonoce Certifikát předplatné Spark kytara Certifikát předplatné Spark černý Certifikát předplatné Spark titulky Certifikát předplatné Spark vánoční Čertifikát předplatné Spark Certifikát předplatné Spark Valentýn srdce Certifikát předplatné Spark Valentýn lebky Certifikát předplatné Spark Valentýn oheň

Věnování

Text, který bude uveden na dárkovém certifikátu

Poznámka

AntiSpam - vepište první dvě písmenka slova spark: *

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.

Upozornění:
Objednávky zpracováváme postupně a v závislosti na jejich množství se může doba zpracování prodloužit. Omezení v doručení nastávají na straně České a Slovenské pošty, které s problémy často doručují, až několik dní. Prosíme proto o trpělivost. V případě dotazů se prosím obraťte na email: predplatne@spark-rockmagazine.cz. Sociální sítě k těmto záležitostem využívejte jen v krajních případech.© 2020 SMILE Music s.r.o.